تبلیغات X
سفارش بک لینک
نرم افزار ارسال صورتحساب الکترونیکی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
دکوراسیون منزل
دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون آشپزخانه کوچک
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب
کابینت آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه
دکوراسیون اتاق نشیمن
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ


فرش ماشینی کاشان - قیمت و خرید سجاده فرش و فرش سجاده ای کاشان s

فرش ماشینی کاشان - قیمت و خرید سجاده فرش و فرش سجاده ای کاشان

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 359
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 358
» بازديد سال : 358
» بازديد کل : 358
» اعضا :
» مطالب : 4

قیمت و خرید سجاده فرش و فرش سجاده ای کاشان


تاریخ انتشار پست : 1401/8/28 بازدید : 23

سجاده فرش ماشینی یکی از پرکاربردترین انواع فرش ماشینی است که در مساجد، حسینیه‌ها، مدارس، ادارات و سایر اماکن مذهبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع فرش علاوه بر زیبایی، باید از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد تا بتواند در طول سال‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

در این مقاله به بررسی عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی و نکاتی برای خرید سجاده فرش ماشینی با کیفیت خواهیم پرداخت. هم چنین لیست قیمت سجاده فرش های مسجدی کاشان را در ادامه ذکر می کنیم.

قیمت فرش سجاده ای

"آخرین بروزرسانی لیست قیمت فرش سجاده ای موجود در این مقاله مربوط به تاریخ 26 مهر 1402 می باشد. پس از مشاهده ی این لیست در صورت نیاز به جدیدترین لیست قیمت سجاده فرش با سجاده نقش تماس بگیرید." آخرین قیمت فرش سجاده ای محرابی و تشریفات را از همین صفحه مشاهده کنید.

 تمام به روزرسانی های مربوط به لیست قیمت سجاده فرش کاشان  در این صفحه قرار خواهد گرفت. بنابراین در صورت نیاز به اطلاع از لیست کامل قیمت سجاده فرش می توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید و آن را دنبال کنید.

ممکن است با مطالعه لیست قیمت در زیر برای شما سوال باشد که چه عواملی بر قیمت فرش سجاده ای تاثیر گذار هستند؟ بنابراین در ادامه ی لیست قیمت فرش سجاده ای، به عوامل موثر در قیمت سجاده فرش اشاره کردیم که توصیه می کنیم حتما مطالعه کنید.

لیست قیمت فرش سجاده ای

لیست قیمت فرش سجاده ای کاشان به تفکیک نوع فرش سجاده ای براساس شانه و تراکم و جنس نخ:

قیمت سجاده فرش 700 شانه

 • فرش سجاده ای 700 شانه تراکم 2550صد درصد اکریلیک: متری 950,000 تومان 
 • سجاده فرش 700 شانه تراکم  2250- صد درصد اکرولیک: متری 900,000 تومان 
 • فرش سجاده ای 700 شانه تراکم  2100- صد درصد اکرولیک: متری 850,000 تومان  
 • سجاده فرش 700 شانه تراکم 2000- صد درصد اکرولیک: متری 800,000 تومان 

انواع سجاده فرش 700 شانه با نخ اکریلیک با تراکم های بالا دارای ضخامت 9 میلی متر می باشد. و به ترتیب وزن آن 3,500 کیلوگرم، 3,200 کیلوگرم و 3,100 کیلوگرم  می باشد.

 

قیمت فرش سجاده ای 500 شانه

 • فرش سجاده ای 500 شانه تراکم  2250 - صد درصد اکرولیک: متری 760,000 تومان
 • سجاده فرش 500 شانه تراکم 2100 - صد درصد اکرولیک: متری 710,000 تومان
 • فرش سجاده ای 500 شانه تراکم  1800- صد درصد اکرولیک: متری 630,000 تومان

فرش سجاده ای 500 شانه دارای ضخامت 10 میلی متر می باشد. و وزن هر متر آن به ترتیب3,500 کیلوگرم ،3,100 کیلوگرم و 3,100 کیلوگرم  می باشد.

 

قیمت فرش سجاده ای با نخ ورجین و پروپپلین

 • قیمت سجاده متری 500شانه  نخ ورجین: 420,000 تومان

 • قیمت سجاده فرش 500شانه پروپپلین هیت ست: 440,000 تومان

 • قیمت فرش سجاده ای 440 شانه بی سی اف : 260,000 تومان

 • قیمت فرش مسجد 620 شانه نخ ورجین: 580,000 تومان

هر متر سجاده فرش 500 شانه با نخ ورجین دارای ضخامت 10 میلی متر و وزن 2,600 کیلوگرم می باشد.

 

فرش سجاده ای

بعد از مطالعه ی لیست قیمت سجاده فرش ، پرفروش ترین فرش سجاده ای را میبینیم.

            فرش تشریفات کد 9906
طرح رضوان             فرش سجاده ای طرح رضوان
سجاده فرش طرح شاهکار
سجاده فرش طرح صابر
سجاده فرش طرح سپید سجاده فرش طرح سپید
فرش سجاده ای طرح عرفان فرش سجاده ای طرح عرفان
فرش سجاده ای طرح باستان فرش سجاده ای طرح باستان
فرش سجاده ای-فرش تشریفات کد5050فرش تشریفات کد 5050
سجاده فرش طرح فرخ
سجاده فرش طرح فرخ
سجاده فرش طرح ضیافت سجاده فرش طرح ضیافت
فرش سجاده ای طرح ترنم سجاده فرش طرح ترنم
فرش سجاده ای تشریفات کد 5080 فرش تشریفات کد 5080

فرش سجاده ای ارزان

این روزها به دلیل بالا رفتن قیمت سجاده فرش، بیشتر افراد به دنبال فرش سجاده ای ارزان اما با کیفیت هستند . بدون معطلی باید بگویم شرکت سجاده نقش کاشان ، ارزان ترین سجاده فرش  را با کیفیت بالا  برای شما تولید میکند.میتوانید قیمت فرش سجاده ای سجاده نقش را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

سجاده نقش با تهیه مواد اولیه از تولید کننده و کاهش هزینه های تولید سجاده فرش توانسته قیمت فرش مسجد و نمازخانه را کاهش دهد. در صورتی که قیمت همین سجاده فرش با همین کیفیت در کارخانه های دیگر فرش کاشان بسیار بالاتر است. و مهمتر اینکه با خرید سجاده فرش از سجاده نقش ، این تفاوت قیمت  در متراژهای زیاد بسیار بیشتر به نفع مشتری خواهد بود.

توجه: سجاده نقش کاشان به محض تغییر قیمت ها ، لیست قیمت فرش سجاده ای را برای اطلاع مشتریان و خریداران عزیز بروزرسانی میکند . اما ممکن است در بعضی از سایت ها قیمت فرش سجاده ای ارزان تر ببینید احتمالا به خاطر یک سری دلایل محتوا یا قیمت های آن سایت بروز نیست...! پس حتما با یک تماس از قیمت سجاده فرش اطلاع پیدا کنید.

 

قیمت فرش سجاده ای مشهد-قیمت فرش سجاده ای در تبریز

مشهد و تبریز یکی دیگر از شهرهای تولیدکننده سجاده فرش و فرش هستند به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال اطلاع از قیمت فرش سجاده ای در تبریز و مشهد هستند. اما باید بگوییم کاشان قطب تولید فرش در ایران و منطقه است و به دلیل تولید فراوان این محصول در کاشان،فراوان تر بودن کارخانجات نساجی و تولید مواد اولیه و به دلیل مرکزیت کاشان به سایر شهرها با کنار زدن واسطه ها میتوانید ارزان ترین فرش سجاده ای را از کاشان خریداری کنید.

 

قیمت فرش نمازی

فرش نمازی همان فرش سجاده ای یا فرش مخصوص مسجد است که میتواند حالت محراب یا تشریفات را داشته باشد. برای فرش نمازخانه یا همان فرش نمازی سجاده فرش خریداری میشود و قیمت فرش نمازی با قیمت فرش مسجدی یا قیمت فرش سجاده ای یکسان است و میتوانید از لیست بالا قیمت فرش نمازخانه را ببینید.

طی چند ماه اخیر به دلیل نوسانات بازار ارز و دلار قیمت فرش سجاده ای دچار تغییرات زیادی شده و به طور چشمگیری افزایش داشته است. به همین دلیل متولیان مساجد و خریداران فرش نمازخانه و مسجد به دنبال فرش سجاده ای قیمت ارزان تر هستند و قیمت فرش مسجد محرابی و فرش تشریفات بیش از پیش برای آنها مهم است.

از آنجایی که خرید فرش نمازخانه و مسجد به صورت عمده ای و به صورت سجاده متری صورت می گیرد، حتی هزار تومان کمتر در هر متر فرش سجاده ای یا فرش قرمز تشریفات می تواند، تاثیر زیادی روی قیمت کل خرید داشته باشد.به همین دلیل در این مقاله می خواهیم ضمن اشاره به عوامل گفته شده در مقاله ی عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش سجاده ای و فرش تشریفات ، به عوامل دیگری که در قیمت فرش مسجد  تاثیرگذار هستند، اشاره کنیم.

 

 نگاهی به عوامل موثر بر قیمت فرش سجاده ای

عواملی که در قیمت فرش سجاده ای محرابی و فرش تشریفات تاثیر گذار هستند و لازم است موقع خرید سجاده فرش به آن توجه کنیم عبارتند از:

 •  تعداد شانه
 •  تراکم
 •  جنس نخ
 • وزن فرش سجاده ای
 • عرض فرش تشریفات
 • کیفیت آهار فرش مخصوص مسجد

  تاثیر وزن بر قیمت فرش سجاده ای

در زمان صادرات فرش مسجد و نمازخانه به دلیل پرداخت بهاء بابت حمل وزنی برای صادر کننده سجاده فرش ایرانی، وزن فرش نمازخانه مدرسه و مسجد مهم می باشد. وزن سجاده فرش رابطه ی مستقیمی با تراکم و شانه ی آن دارد. هر چه تراکم و شانه ی فرش مسجد بیشتر شود وزن آن نیز بیشتر می شود. در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود.

عرض فرش تشریفات-فرش قرمز تشریفات

فرش تشریفاتی به دلیل اینکه نقش و نگار پیچیده ای ندارند، گزینه ی بسیار خوبی برای مکان هایی مانند هتل ها و رستوران ها و سالن های کنفرانس می باشد. این فرش ها در عرض های مختلفی تولید و عرضه می شوند که به آن فرش قرمز تشریفات یا فرش قرمز نیز میگویند. با در نظر گرفتن طول ثابت، هرچقدر عرض فرش تشریفات بیشتر باشد قیمت آن بیشتر می شود.

خرید فرش تشریفات

تاثیر کیفیت آهار

فرش سجاده ای پس از بافت به قسمت تکمیل و آهار انتقال داده می شوند. به منظور افزایش استحکام  سجاده فرش ایرانی در برابر پارگی ، نیروی فرسایشی و خواباندن پرزهای سطحی الیاف، نخ های تار را آهار می دهند. بنابراین کیفیت آهار فرش نمازخانه مدرسه و مسجد اهمیت زیادی دارد.  و چون کیفیت دستگاه هایی که کار آهار زنی را انجام می دهند، به قیمت دستگاه تاثیر می گذارند بنابراین در قیمت سجاده فرش ایرانی تاثیر گذار هستند.

واسطه فروش فرش مسجد

عوامل بالا مهم ترین معیارهای تعیین قیمت سجاده فرش بودند. اما متاسفانه فاکتور دیگری هم سبب تفاوت قیمت فرش مسجد سجاده ای در مناطق مختلف می شود! واسطه گران فروش فرش سجاده ای! بله تعجب نکنید. بسیاری از واسطه گران فروش فرش مسجد، سجاده فرش کاشان و تبریز و ... را به طور مستقیم از کارخانه ، با قیمت عمده و پایین خریداری می کنند و با قیمت بالاتری به فروش می رسانند. حالا فکرکنید چند واسطه برای فروش فرش نمازخانه و مسجد وجود داشته باشد و هریک مبلغ سود خرید فرش نمازخانه و مسجد را برای خریدار درنظر بگیرند، تصور کنید قیمت سجاده فرش چقدر گران تر خواهد شد؟!

عواملی نیز وجود دارند که تاثیر چندانی در قیمت فرش سجاده ای ندارد که لازم است پیش از خرید سجاده فرش از آنها مطلع شویم. همانطور که می دانید فرش تشریفات و سجاده فرش مسجد و نمازخانه در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید می شوند. (می توانید در سایت شرکت سجاده فرش، از منوی محصولات مشاهده نمایید)

اما عوامل ظاهری مانند طرح و نقشه در قیمت سجاده متری هیچ تاثیری ندارد. مثلا قیمت فرش سجاده ای طرح تابان رنگ سرمه ای با قیمت سجاده فرش طرح مبین با قیمت خرید فرش تشریفات یکسان است.

پرسنل مجرب شرکت سجاده نقش کاشان

 

 جزئیات لیست قیمت فرش سجاده ای:

تولیدات شرکت سجاده نقش کاشان عموما فرش های 700 شانه با نخ های 100 درصد اکریلیک و هیت ست هستند. اما از آنجایی که قیمت سجاده فرش افزایش داشته، مدیران شرکت سجاده فرش به دنبال تولید و فروش فرش مسجد و نمازخانه با قیمت مناسب و ارزان تر هستند تا مشتریان بتوانند قیمت سجاده متری را کاهش داده و سجاده فرش ارزان تر خریداری کنند.

مدیران شرکت سجاده فرش سجاده نقش، خرید سجاده فرش محرابی و تشریفات با نخ های ورجین وسپس پلی استر را به مشتریان پیشنهاد می دهند. (البته سفارش خرید فرش تشریفات و محرابی با نخ ورژن، طبق نظر و خواست مشتریان و درخواست آنها صورت می گیرد)

نخ ورژن هم قیمت سجاده فرش را کاهش می دهد، هم خصوصیات و مزایای فراوانی دارد. به همین دلیل طرفداران خاص خود را پیداکرده است.

نخ های ورژن نسبت به نخ اکریلیک قیمت مناسب تر و ارزان تری دارند. به همین دلیل قیمت فرش مسجدی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. از طرفی نسبت به نخ پلی استر یا BCF کیفیت بسیار بهتری دارند. سجاده فرش ایرانی بافته شده با نخ ورژن دوام و لطافت بیشتر و ثبات رنگ بسیار زیادی دارد و در صورت پاخوردگی نرمی و لطافت خود را از دست نمی دهد.

بنابراین اگر نمی توانید با فرش سجاده قیمت بالا که با نخ اکریلیک بافته شده کنار بیایید یا توانایی خرید فرش محرابی و تشریفات اکریلیک ندارید بهتر است نخ ورژن را انتخاب کنید.

برای اطلاع از سایر خصوصیات نخ ویرجین (ورژن) و مقایسه آن با نخ های اکریلیک و پلی استر مقاله ی مقایسه سجاده فرش با نخ آکرلیک و ورجین و پلی استر را مشاهده کنید.

فروش فرش مسجد

یک نکته را باید ذکر کنیم که فرش سجاده ای 1000 شانه و 1200 شانه نیز بافته می شوند اما به دلیل آنکه قیمت سجاده متری با این شانه ها  بسیار زیاد است، مشتریان از آنها استقبال نمی کنند.  می توان گفت تولید و سفارش این فرش مسجد و نمازخانه نزدیک به صفر است.

نوع دیگر فرش سجاده قیمت ارزان تر فرش هایی با شانه و تراکم پایین تر هستند. مسلما برای هر شانه تراکم های متفاوتی وجود دارد. اگر می خواهید فرش سجاده قیمت ارزان تر و در عین حال فرش نمازخانه مدرسه و مسجد با کیفیتی خریداری کنید، شانه بالاتر و  تراکم های پایین تر را خریداری کنید. مثلا اگر نمی توانید فرش مخصوص مسجد 700 شانه تراکم 2550 با نخ اکریلیک بخرید و می خواهید فرش محرابی یا تشریفات شما کیفیت خود را حفظ کند و می توانید با اندک تفاوت قیمت فرش سجاده ای تراکم 2250 یا 2100 را بخرید. اگر باز میخواهید قیمت سجاده فرش پایین تر بیاید می تواند طرح 700 شانه بخرید.

  سجاده فرش طرح 700 شانه

فرش مخصوص مسجد، طرح 700 شانه در واقع 500 شانه است اما تفاوت هایی نیز با آن دارد. چون فرش سجاده ای، طرح 700 شانه با ماشین آلات پیشرفته تر بافته می شود امکان استفاده از طرح و نقشه فرش های 700 شانه وجود دارد. همین مورد سبب می شود ترکیب رنگی بیشتر و زیباتری برای فرش سجاده ای فراهم شود. همچنین می توانیم به جای 5 رنگ در نقشه فرش محرابی از 8 رنگ استفاده کنیم.

ارتفاع نخ خاب در سجاده فرش های طرح 700 شانه 12.5 میلیمتر و در فرش 700 شانه 10.5 میلیمتر است.

فرش های 700 شانه گره های بیشتری دارند و ریزبافت تر از فرش طرح 700 شانه اند.

جهت مشاوره یا خرید فرش محرابی طرح 700 شانه با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

تراکم و شانه فرش سجاده ای، جنس نخ،وزن سجاده فرش، کیفیت آهار،عرض فرش تشریفات ،قیمت ارز، و حضور واسطه گران بر قیمت سجاده فرش اثر گذار است.اگر میخواهید خرید سجاده فرش ارزان اما با کیفیت را تجربه کنید میتوانید از ما مشاوره رایگان بگیرید و مستقیم از کارخانه فرش ماشینی ، فرش محرابی یا فرش تشریفات بخرید.


عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی

عوامل مختلفی بر کیفیت سجاده فرش ماشینی تاثیرگذار هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جنس نخ

جنس نخ از مهم‌ترین عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی است. نخ‌های اکریلیک بهترین انتخاب برای بافت سجاده فرش ماشینی هستند. این نخ‌ها از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستند و در برابر شستشو و سایش مقاوم هستند.

 • شانه و تراکم

شانه و تراکم نیز از عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی هستند. شانه به تعداد ردیف‌های پرز در یک متر عرض فرش اشاره دارد و تراکم به تعداد پرزهای موجود در هر ردیف پرز اشاره دارد. هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد، کیفیت آن نیز بیشتر می‌شود.

 • تراکم رنگ

تراکم رنگ نیز از عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی است. تراکم رنگ به تعداد رنگ‌های موجود در فرش اشاره دارد. فرش‌هایی با تراکم رنگ بالاتر، ظاهری زیباتر و طبیعی‌تر دارند.

 • طرح و رنگ

طرح و رنگ نیز از عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی هستند. فرش‌هایی با طرح‌های ساده‌تر و رنگ‌های خنثی‌تر، معمولاً دوام بیشتری دارند.

نکاتی برای خرید سجاده فرش ماشینی با کیفیت

با توجه به عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی، می‌توان با رعایت نکات زیر، سجاده فرش ماشینی با کیفیتی خریداری کرد:

 • از خرید فرش‌های ارزان قیمت با کیفیت پایین خودداری کنید

فرش‌های ارزان قیمت با کیفیت پایین معمولاً عمر کوتاهی دارند و ممکن است به زودی دچار آسیب شوند. بنابراین، بهتر است برای خرید سجاده فرش ماشینی، کمی بیشتر هزینه کنید و فرشی با کیفیت متوسط خریداری کنید.

 • به شانه و تراکم فرش توجه کنید

شانه و تراکم فرش از عوامل مهمی هستند که بر کیفیت و دوام فرش تاثیر می‌گذارند. شانه و تراکم بالاتر معمولاً به معنای کیفیت بالاتر است. با این حال، لازم نیست فرشی با شانه و تراکم بسیار بالا خریداری کنید. فرش‌هایی با شانه و تراکم متوسط نیز می‌توانند کیفیت خوبی داشته باشند.

 • به جنس نخ فرش توجه کنید

جنس نخ از مهم‌ترین عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی است. نخ‌های اکریلیک بهترین انتخاب برای بافت سجاده فرش ماشینی هستند.

 • به تراکم رنگ فرش توجه کنید

تراکم رنگ نیز از عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی است. فرش‌هایی با تراکم رنگ بالاتر، ظاهری زیباتر و طبیعی‌تر دارند.

 • به طرح و رنگ فرش توجه کنید

طرح و رنگ نیز از عوامل موثر بر کیفیت سجاده فرش ماشینی هستند. فرش‌هایی با طرح‌های ساده‌تر و رنگ‌های خنثی‌تر، معمولاً دوام بیشتری دارند.

 • از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید

برای خرید سجاده فرش ماشینی با کیفیت، بهتر است از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید. فروشگاه‌های معتبر معمولاً فرش‌های با کیفیت بالا را با قیمت مناسب‌تری به فروش می‌رسانند.

سخن آخر

با رعایت نکات ذکر شده در این مقاله، می‌توانید سجاده فرش ماشینی با کیفیتی خریداری کنید. با این حال، لازم است توجه داشته باشید که سجاده فرش ماشینی ارزان قیمت همیشه به معنای کیفیت پایین نیست. فرش‌های ارزان قیمت با کیفیت متوسط نیز می‌توانند انتخاب مناسبی برای مساجد و اماکن مذهبی باشند.

قیمت و خرید بهترین و باکیفیت ترین سجاده فرش های ماشینی کاشان در سایت کارخانه فرش گل نرگس:

https://gncarpet.com/product-category/%d8%b3%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d9%81%d8%b1%d8%b4-%d9%85%d8%ad%d8%b1%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%b4%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%a7%d8%aa%db%8c

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد